Dvi geros žinios stojantiesiems į ASU

2018-07-12
317

1. ASU nuo ateinančių metų susijungia su Vytauto Didžiojo universitetu ir tai yra didžiausias Kaune, o po keleto metų –Nr. 1 Lietuvoje, globaliai patrauklus pasaulyje universitetas. Studentams dvigubai daugiau galimybių įgyti tokius gebėjimus kurių reikės ateityje darbdaviams ir už kuriuos jie mokės gerą atlyginimą.
2. Bent 5 ASU Studijų programos yra tarp Top 10 perspektyviausių profesijų pasaulyje jau 2030 metais:
• Iš biologinių profesijų : klasikinės agronomijos ir miškininkystės profesijos – nes augalai yra ne tik maistui , bet kartu su biotechnologija tai yra ir pramonės ateitis. Tai ir aplinka kurioje gyvename.
• Iš inžinerinių – tai:
– hidrotechninė statyba, kuri daugiau nei civilinė statyba, tai ir aplinkos , ypač vandens infrastruktūra -sparčiai kintant klimatu ypač aktualus  tinkamas vandens tvarkymas.
-atsinaujinantys energijos ištekliai- prognozuojama , kad šie specialistai globaliai uždirbs daugiausiai.

• Iš verslo programų- Logistika ir prekyba (arba pardavimas). Prekės kaip ir žmonės pasaulyje keliaus labai greitai ir labai tiksliai. Verslininkas ir inovatorius Elonas Muskas jau kuria technologijas  kaip per 30 min. nugabenti žmones į toliausią pasaulio kraštą, taip pat  galės judėti ir prekės. Logistika tampa ypač paklausi.

ASU.lt galima rasti detaliau ir daugiau unikalių ir įdomių programų. Siūlome ne lengviausią bet perspektyviausią kelią.

Komentuok

Kitos naujienos